Domy z Widokiem na Szczęście

Opis inwestycji 

Domy z Widokiem na Szczęście to zaciszne miejsce na skraju Kujaw tworzone przez 9 domów jednorodzinnych w stylu nowoczesnej stodoły. Prosta forma budynków oraz ich przestronne wnętrza doskonale wpisują się w otaczający sielankowy krajobraz miejscowości Mochle. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddajemy obiekty mieszkalne o powierzchni 152 m2, usytuowane na działkach o powierzchniach około 1000 m2 co daje mnóstwo możliwości zagospodarowania terenu oraz zapewnia prywatność. Marzysz o komfortowym domu pełnym przestrzeni w spokojnym sąsiedztwie? Nasza inwestycja spełni wszystkie Twoje oczekiwania. 

SPRZEDANA
Działka nr 310/22 powierznia 931 m2

SPRZEDANA
Działka nr 310/23 powierznia 930 m2

SPRZEDANA
Działka nr 310/24 powierzania 919 m2

SPRZEDANA
Działka nr 310/27 powierzania 1073 m2

SPRZEDANA
Działka nr 310/35 powierzania 1200 m2

Działka nr 310/34 powierzania 913 m2

SPRZEDANA
Działka nr 310/33 powierzania 898 m2

Działka nr 310/38 powierzania 704 m2

Działka nr 310/37 powierzania 679 m2

 • SPRZEDANA
  Działka nr 310/22 powierznia 931 m2

 • SPRZEDANA
  Działka nr 310/23 powierznia 930 m2

 • SPRZEDANA
  Działka nr 310/24 powierzania 919 m2

 • SPRZEDANA
  Działka nr 310/27 powierzania 1073 m2

 • SPRZEDANA
  Działka nr 310/35 powierzania 1200 m2

 • Działka nr 310/34 powierzania 913 m2

 • SPRZEDANA
  Działka nr 310/33 powierzania 898 m2

 • Działka nr 310/38 powierzania 704 m2

 • Działka nr 310/37 powierzania 679 m2

  Ergonomiczne domy

  Poza atrakcyjnością wizualną domu zaprojektowanego w stylu nowoczesnej stodoły do głównych zalet należy przypisać przede wszystkim funkcjonalność. 

  Każdy Dom z Widokiem na Szczęście składa się z dwóch budynków połączonych ze sobą korytarzem. Ten swoisty łącznik harmonijnie oddziela od siebie dwie strefy mieszkalne. Strefa dzienna, przeznaczona do spędzania czasu z bliskimi została zaprojektowana w taki sposób, aby miejsca do wypoczynku, gotowania i spożywania posiłków płynnie ze sobą współgrały bez zaburzania właściwych dla nich funkcji. Praktyczna kuchnia z wyspą otwiera strefę dzienną, wprowadzając mieszkańców do jadalni i salonu. W tym miejscu główną rolę odgrywa przestrzeń. Wysoki strop, mierzący 5 m oraz duże przeszklenie w stylu katedralnym, które wpuszczają sporo światła i w bezpretensjonalny sposób łączą domową przestrzeń z ogrodem. 

  W drugiej części domu - w strefie prywatnej - mieszkańcy mają do dyspozycji 3 ustawne pokoje, łazienkę oraz toaletę. W każdej sypialni znajduje się pojemna zabudowana garderoba. Co więcej, dla zapewnienia większej swobody podczas aranżacji wnętrza, w domach zaplanowane zostało ogrzewanie podłogowe. Do każdego budynku przynależy również garaż z dwoma miejscami parkingowymi, kotłownia z pralnią, wiatrołap oraz taras z ogrodem. Godna uwagi jest również elewacja budynku. Połączenie bieli i grafitu stworzyło wyśmienicie zgrany duet, dopieszczony delikatnym akcentem imitacji deski elewacyjnej.  

  Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz podział na strefę dzienną i nocną pozwoliły wykreować komfortową przestrzeń do życia dla całej rodziny. 

  Wirtualny spacer

  Przyjazne naturze

  Do ogrzewania oferowanych przez nas domów jednorodzinnych wykorzystywana jest pompa ciepła wraz z rekuperacją. Jest to zarazem wygodne i bezpieczne dla środowiska rozwiązanie, ponieważ nie przyczynia się do powstawania smogu i zanieczyszczeń powietrza. Rekuperacja gwarantuje domownikom stały dostęp do świeżego powietrza z zewnątrz, oczyszczając je automatycznie z kurzu, cząsteczek smogu, a nawet zapachów, bakterii i wirusów. Jest to energooszczędne i skuteczne rozwiązanie na zapewnienie stałej, niezależnej od warunków atmosferycznych wymiany powietrza w pomieszczeniach.

  Znaczący wpływ na komfort mieszkania w oferowanych przez nas domach mają również uzdatniacze wody. Miękka woda stanowi podstawę bezawaryjnego korzystania z instalacji wodnej, wydłuża okres użytkowania kotła oraz sprzętów AGD oraz zmniejsza o 50% zużycie detergentów do usuwania osadu z kamienia. Uzdatniona woda nie pozostaje bez wpływu na organizm człowieka. Dzięki niej będziesz cieszył się piękną cerą oraz zdrowymi włosami, a posiłki przygotowywanie na bazie miękkiej wody będą znacznie smaczniejsze. 

  Atrakcyjne położenie dla rodzin z dziećmi

  Domy z Widokiem na Szczęście usytuowane są z dala od wielkomiejskiego hałasu w urokliwej miejscowości Mochle w województwie kujawsko-pomorskim. Lokalizacja nie została wybrana przez nas przypadkowo. Naszym celem było z jednej strony postawienie domów blisko natury, idealnych dla rodzin z dziećmi. Z drugiej natomiast z bezproblemowym dostępem do obiektów kultury, sklepów, przychodni, szkół czy punktów aptecznych, znajdujących się w pobliskich miejscowościach. Przyszłych mieszkańców Domów z Widokiem na Szczęście będzie dzielić niewiele ponad 15 km od Bydgoszczy, co z pewnością ucieszy zwłaszcza tych, którzy pracują, bądź uczą się na co dzień w tym mieście.

  Miejscowość Mochle obfituje w sady, lasy i pola uprawne. Czyste powietrze zachęca do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Miłośnicy dwóch kółek mogą korzystać z tras rowerowych, a spacerowicze z licznych szlaków. Na terenie sołectwa znajduje się wiele ciekawych zabytków przyrodniczych oraz architektonicznych m.in. zespół dworski z 1864 r. 

  Krótko mówiąc - znajdziecie tutaj wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia i beztroskiego dzieciństwa.  

  Atrakcyjny plan zagospodarowania terenu

  Stylistyka oferowanych przez nas domów przyciąga uwagę prostą, a zarazem elegancką bryłą budynków. Ich harmonijne proporcje oraz wysoki standard wykonania doskonale wpisują się w malowniczą lokalizację, jednocześnie dodając Domom z Widokiem na Szczęście ponadczasowego splendoru. 

  Droga dojazdowa oraz podjazdy do każdej posiadłości wykonane w ramach projektu znacznie zmniejszą wkład inwestycyjny przyszłych właścicieli. 

  Galeria

  Winiarczyk Invest 

  Nie bez powodu przedsiębiorstwo to przez wielu określane jest mianem nowatora bydgoskiego rynku deweloperskiego. Od kilku lat z powodzeniem kreuje trendy w nowoczesnym budownictwie, stawiając solidne domy. Winiarczyk Invest tworzą najlepsi w swojej dziedzinie inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym realizacja projektów przebiega zawsze bezpiecznie i na najwyższym poziomie. Dbają oni o każdy detal, ponieważ wiedzą, że trwałe domy powstają poprzez spójne połączenie najdrobniejszych elementów. Wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i poszukiwanie właściwych rozwiązań budowlanych, spełniających wymagania zmieniającego się rynku to dla teamu Winiarczyk Invest najważniejszy cel pracy. Otwartość na nowe technologie i style sprawia, że  wszystkie projekty stworzone przez ich biuro cechuje innowacyjność i ponadczasowa estetyka. 

  Domy z Widokiem na Szczęście powstały we współpracy z pracownią Arco Architektura, mającą w swoim dorobku setki projektów domów i mieszkań.

  Jesteś zainteresowany inwestycją? Skontaktuj się z naszym doradcą